PLASTİK

GEBZE PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM

Günlük yaşantımızda mevcut şartlarda doğayı korumamız bizim gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmemizi sağlayacaktır. Bu sorun ile başa çıkabilmek için geri dönüşüm hizmetleri tercih edilir. Bir çok geri dönüşüm alanları bulunmaktadır. Bu konumuzda yer alan plastikler bünyelerinde ham petrol, kömür ve gaz gibi yapıları içinde barındırır. Bu hammaddelerin dışarıya bilinçsiz bir şekilde atılması sonucunda atıldığı yerlerde görüntü kirliliklerini ve bunun yanı sıra çevre kirliliğine yol açmaktadır. Plastik atıkları toprağın imha etmesi uzun zaman almaktadır.

 

Plastik Atıklarda Hangi Malzemeler Yeniden Geri Dönüşümü Sağlanabilir? 

Günlük yaşantımızda su içtiğimiz pet şişeler, naylon poşetler, damacana ve plastik bardaklar bunlardan sadece bir kaçı. Bir diğer gübre gibi çuval yapımlarında kullanılan plastikler yer almaktadır. Sadece bir kaç malzemeyi sıraladık.Bunlar ile sınırlı değildir.

Geri Dönüşümün Ekonomiye ve Çevreye Katkıları Nelerdir?

Ekolojik sorun haline gelen artan plastik kullanımına bilinçsiz bir şekilde etrafımıza çevremize atmaz isek doğayı korumuş oluruz.

plastik geri dönüşüm hurda plastik fiyatları plastik kilosu ne kadar atık plastik fiyatları gebze plastik hurda alanlar plastik geri dönüşüm firmaları plastik hurda alan firmalar

BİZE ULAŞIN

Pelitli Mah. Yeni Mezarlık Yolu Cad. Gebze Geri Dönüşümcüler Sit. No : 100/C, 41400 Gebze/Kocaeli

TEL:0262 646 5487
GSM:0532 226 71 58
E-mail:info@burakgeridonusum.com

Başa dön
Call Now ButtonHemen Ara